Umeblowany pokój dla chłopca

Artykuł partnera.

Rodzice starając się urządzić idealny pokój dla swojego syna stoją przed trudnymi wyborami, dlatego warto przygotować się do tego zadania. Przede wszystkim najważniejszym celem jest, aby chłopiec dobrze się czuł w swoim pokoju i był w nim bezpieczny. Urządzając pokój dla chłopca należy pamiętać, że pokój ten będzie spełniał kilka funkcji od miejsca do nauki po miejsce do zabawy. Dobrze jest również wcześniej zapoznać się ze stylami, według których można urządzić pokój.

W trendach dominują style: skandynawski, retro lub z wyraźnym akcentem kolorystycznym. Dobrym pomysłem okazuje się też być dopasowanie motywu pokoju do zainteresowań dziecka. Można też urządzić go bardziej neutralnie by dorastający chłopiec mógł sam zadecydować o tym jak będzie wyglądać jego pokój. Kolejnym etapem jest zdecydowanie czego chłopiec będzie potrzebować – jakie wyposażenie pokoju będzie funkcjonalne.

Jakie meble wybrać do pokoju chłopięcego?

Meble potrzebne w pokoju chłopięcym przede wszystkim uzależnione są od wieku chłopca. Jeśli jest w wieku szkolnym niezbędnym elementem wyposażenia pokoju będzie biurko. Jeśli dziecko jest młodsze lepiej sprawdzą się komody i regały, które dobrze przechowają dziecięce skarby i ubrania. Ciekawym rozwiązaniem są również wielozadaniowe meble z połączonymi funkcjami jak na przykład biurko z łóżkiem na piętrze czy przedłużane łóżko.

Takie rozwiązania mogą pomóc idealnie zoptymalizować małą przestrzeń, a także wydłużyć czas, w którym dziecko będzie potrzebować nowego łóżka. Bardzo fajnym pomysłem jest zastosowanie jednego motywu przewodniego lub dominującego elementu jak np. „samochód-wyścigówka”, który nie tylko będzie efektowanie wyglądał, ale również będzie odzwierciedleniem zainteresowań dziecka, a może nawet miejscem zabaw.

Gdzie kupić idealne meble do pokoju chłopięcego?

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą mebli dla chłopców dostępną na www.meblezbajki.pl. Wpisują się one doskonale w potrzeby zarówno tych starszych jak i młodszych chłopców. Jest to polski producent mebli dla dzieci. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu klientów meblezbajki.pl wpisują się w aktualne trendy, są bezpieczne i funkcjonalne. Producent zapewnia wysoką jakość materiałów, z których produkuje meble. Mają Państwo gwarancje, że meble te będą nie tylko bezpieczne, ale także wykonane z największą precyzją. Meblezbajki.pl są przyjazne dzieciom i są dla nich bezpiecznym otoczeniem ich zabaw czy nauki.

Producent ten posiada szeroką gamę rodzajów mebli od szaf po łóżka, komody, półki, regały, biurka a nawet kufry na zabawki. Znając potrzeby chłopców, wzory mebli są dopasowane pod ich zainteresowania. Nie tylko znajdzie się motyw samochodowy piłkarski czy z super bohaterami, ale także podróżniczy czy ze zwierzętami. W łatwy sposób można skompletować cały zestaw. Dodatkowo Producent przewidział również kolekcje dla starszych chłopców, więc Państwa starszy syn również znajdzie coś dla siebie.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.