Srebrna bateria prysznicowa ze specjalną powłoką

Artykuł sponsorowany.

Decydując się na wybór wyposażenia do łazienki, warto zwrócić szczególną uwagę na trwałość i jakość produktów. Elementy aranżacji powinny zachować funkcjonalność oraz oryginalny wygląd przez cały czas użytkowania. Dobrze przemyślane rozwiązania i staranne wykończenie jest gwarancją najwyższej satysfakcji. Mając na względzie zróżnicowane potrzeby klientów, Roca proponuje baterie prysznicowe pokryte powłokami zabezpieczającymi przed zarysowaniem i przebarwieniami.

W ofercie Roca powłoka EverShine to stosowana jest w standardowym wykończeniu chromowym oraz w modelach kolorowych czarnym – Titanium Black i różowego złota – Rose Gold. Natomiast powłoka Everlux stosowana jest tylko do baterii kolorowych Titanium Black i Rose Gold.  Warto zgłębić specyficzne cechy zabezpieczenia, a następnie wybrać ochronę odpowiadającą spersonalizowanym potrzebom. 

Baterie prysznicowe z wysokiej jakości połyskiem

Kolekcje baterii prysznicowych między innymi Insignia, Loft i Atlas zapewniają dostępność wysoce estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań do łazienki. Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii baterie prysznicowe cechuje wysoka jakość i niezwykła wytrzymałość. Trwały połysk oraz zabezpieczenie przed przebarwieniami gwarantuje powłoka EverShine.

Technologia produkcji opiera się na precyzyjnym pokryciu gotowych wyrobów kombinacją kilku warstw metali, takich jak chrom, miedź, nikiel i tworzywa o zróżnicowanej grubości:

Najwyższym parametrom grubości powłok towarzyszy proces perfekcyjnego polerowania. Nakładane  warstwy niklu i chromu, zapewniają  armaturze blask i nieskazitelny wygląd na wiele lat.

Bateria prysznicowa

Dodatkowe trwałe zabezpieczenie przed zarysowaniem i skutkami uderzenia błyszczących baterii kolorowych

Baterie prysznicowe z powłoką Everlux cechuje wyjątkowa trwałość oraz ochrona przed zarysowaniem i skutkami uderzenia. Armatura jest poddawana zaawansowanym procesom technologicznym w komorze próżniowej. Za pomocą łuku elektrycznego stymuluje się atomy metali, może być t np. tytan, cyrkon czy złoto i nasadza na pożądane elementy. Cały proces jest sterowany elektronicznie praz przebiega w wysokiej temperaturze środowisku próżniowym. Najwyższa estetyka powłoki Everlux znalazła zastosowanie m.in. w kolekcjach Naia i Insignia. Klienci znajdą w nich baterie prysznicowe, których design zachwyca wyrafinowaniem. Dostępne są modele ścienne, podtynkowe w kolekcji Naia, natomiast w serii Insignia to modele podtynkowe i termostatyczne.

Innowacja Everlux w programach natryskowych

Innowacyjna technologia Everlux znalazła również zastosowanie w programach natryskowych Roca. Kolorowe deszczownice prysznicowe, słuchawki, drążki są bardziej odporne na uszkodzenia.

Dzięki starannemu wykończeniu baterie prysznicowe Roca zapewniają spersonalizowane wrażenia wszystkim wymagającym użytkownikom.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.