Drewniane schody w domu

Artykuł partnera.

Schody stalowe to dziedzina, w której potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań i fachowej firmy wykonującej seryjnie różnorodne zlecenia w technologii stali. Taka jest właśnie firma Stalmar – producent schodów z aglomeracji warszawskiej.

Jakie schody do domu wybrać?

Wybór odpowiedniego materiału do schodów i ich konstrukcja nie należą do rzeczy, które powinno się robić samemu. Mało kto jest w stanie wykonać schody modułowe czy schody młynarskie i dokonać samodzielnego montażu. Stalmar to uznany dostawca najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie. Schody wewnętrzne, schody zewnętrzne czy składane schody strychowe nie mają dla fachowców ze Stalmaru tajemnic. Świadczą o tym inwestycje realizowane w Warszawie i aglomeracji warszawskiej.

Schody nietypowe, czyli wyobraźnia niczego nie ogranicza

Daj się ponieść wyobraźni i zapytaj o produkt ze stali, granitu czy marmuru. Kto powiedział, że schody mogą być wykonane tylko z drewna? Firma Stalmar w swoim portfolio ma zrealizowanych kilkaset inwestycji, które wyprzedziły trendy i cieszą właścicieli jakością wykonania i nowoczesnością w każdym wydaniu. Wszystko to dzięki współpracy z klientem i projektantami pomagającymi stworzyć projekt schodów do każdego wnętrza. Nie bój się zadawać pytań, sugerować i dzielić się swoimi pomysłami z pracownikami firmy Stalmar. Razem osiągniecie naprawdę zaskakujące efekty.

Stalmar – wykonawca klasycznych schodów drewnianych

Jeśli lubisz klasykę i naturalne materiały, zamów schody drewniane w Stalmarze. Wybierz trwałe stopnie z buka, jesionu bądź dębu. Zdecyduj, czy będą one olejowane, lakierowane, a może pokryte warstwą wosku stanowiącego naturalne uzupełnienie niepowtarzalnego wystroju wnętrza. Wolisz schody bejcowane? Nie ma problemu! Wybieraj z palety kolorów przeznaczonych do różnych gatunków drewna i ciesz się wnętrzem, które będzie wyrażać Ciebie i Twój pomysł na aranżację miejsca w domu.

A może poręcze i balustrady?

Firma Stalmar jest wiodącym producentem konstrukcji balustrad i poręczy. Jeśli potrzebujesz barierki prowadzącej na strych, albo wymiany poręczy przy schodach, które chcesz zatrzymać – wybór tej firmy jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Niezależnie od tego, z jakiego materiału ma być wykonana barierka, możesz zaufać firmie Stalmar. Szklana tafla wykonana przez tę firmę będzie pasować zarówno do wnętrz industrialnych, jak i przytulnego domku na przedmieściach. 

Schody metalowe, na jakie zasługujesz

Firma Stalmar w Warszawie i okolicach znana jest także z wykonywania i instalowania solidnych konstrukcji zewnętrznych. Bez względu na to, czy będą to schody metalowe proste czy konstrukcja bardziej skomplikowana, to zamówienie będzie wykonane i zamontowane w sposób bezpieczny i trwały. Zabezpieczenia przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy śnieg sprawiają, że będziesz cieszyć się zewnętrzną inwestycją przez długie lata. Wytrzymałe i wygodne schody metalowe otrzymasz tylko we współpracy z firmą Stalmar.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz gotowe schody wewnętrzne, schody spiralne czy schody kręcone, wiedz, że produkt z firmy Stalmar spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy marzą Ci się schody zabiegowe czy dwubiegowe lub też kształt schodów wewnętrznych ma być zupełnie nietypowy – możesz je mieć. Możesz być pewien, że nawet do niewielkich wnętrz pracownicy tego zakładu z Warszawy wykonają projekt schodów wewnętrznych, który zrobi wrażenie. Doświadczenie firmy Stalmar sprawia, że możesz dokonać porównania produktów z metalu czy drewna i zderzyć to ze swoimi oczekiwaniami.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.