Prowadzenie działalności gospodarczej w XX wieku łączy się nierozerwalnie z podróżami. Szkolenia zawodowe, konferencje branżowe, spotkania z klientami – to wszystko wiąże się z przemieszczaniem w rożne miejsca. Niezbędnym elementem tej układanki jest oczywiście samochód, który można zakupić do swojej firmy za pomocą rozmaitych usług finansowych.

Kredyt lub leasing u autoryzowanego dealera samochodowego

Oferta dla klientów korporacyjnych i przedsiębiorców jest bardzo szeroka. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać rozwiązanie w pełni odzwierciedlające nasze wymagania. Standardem  jest oferowanie wsparcia finansowego przez koncerny samochodowe. Przykładem jest chociażby rumuńska Dacia, które oferuje niezwykle atrakcyjne usługi leasingowe i kredytowe dla klientów zainteresowanych kupnem samochodów tej marki – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/firma.

Rodzaje usług finansowych skierowanych do klienta korporacyjnego

Przedsiębiorca może skorzystać, z takich rozwiązań jak:

  • Kredyt standardowy na samochód nowy;
  • Kredyt standardowy na samochód używany mogący trwać nawet do 10 lat od pierwszej rejestracji;
  • Leasing na auto osobowe lub dostawcze z elastycznymi warunkami, które można dostosować do swoich potrzeb;
  • Najem długoterminowy, który zapewnia nam m.in. preferencyjne oprocentowanie, niską ratę, samochód zastępczy oraz kompleksowy serwis z całym pakietem przeglądów okresowych, wymianą części i napraw (gwarancyjnych i pogwarancyjnych);
  • Kontrakty serwisowe zwane także jako „Leasing All In One”. Rozwiązanie to charakteryzuje się kompleksowym podejściem do leasingobiorcy, oferując mu m.in. wszystkie opłaty (czynsz, rata, assistance, ubezpieczenie) na jednej fakturze, możliwość indywidualnego ustalenia warunków leasingu, a także przewidywalne opłaty podczas trwania umowy serwisowej, które stanowią koszty podatkowe.

Jak widać, oferta Dacii Finansowanie jest bardzo bogata – każdy klient prowadzący małe bądź średnie przedsiębiorstwo powinien znaleźć coś dla siebie!

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.