Nowe mieszkanie do kupienia w bloku

Artykuł partnera.

Nieważne – czy na chwilę, czy na całe życie – Katowice to miasto, które zachęca osoby w różnym wieku do tego, by w nim zamieszkać. Do jego zalet z pewnością można zaliczyć dynamiczny rozwój przemysłu, zwiększenie terenów zielonych, świeżo zrewitalizowane centrum czy dobrze poprowadzoną sieć komunikacyjną, W tym miejscu nie należy zapominać również o inwestycjach deweloperskich, dopasowanych do potrzeb osób będących na różnym etapie życia. Sprawdź, czym wyróżniają się nowe mieszkania w Katowicach i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę! 

Dlaczego warto zamieszkać w Katowicach?

Katowice to główny ośrodek śląskiej metropolii, najbardziej zalesione miasto w województwie i top 3. zielone miasto w kraju. Warto mieć świadomość tego, że ponad 40% powierzchni Katowic zajmują lasy. Liczne parki, skwery i alejki zachęcają do tego, by udać się na spacer lub wybrać ulubioną trasę rowerową. Park Kościuszki czy park leśny Dolina Trzech Stawów znajdują się na tyle blisko centrum, że uplasowały się jako ulubione miejsca rekreacyjne katowiczan. Co powiesz na dostęp do wypożyczalni kajaków, kąpieliska z plażą bez konieczności opuszczania miasta? To właśnie zapewnią Ci Katowice!

Miasto zapewnia również liczne możliwości rozwoju. W Katowicach powstają nowe biurowce dla globalnych firm, które właśnie tutaj otwierają swoje filie. Rośnie więc zapotrzebowanie na pracowników, dlatego do miasta coraz chętniej przyjeżdżają nie tylko mieszkańcy Śląska, ale i całej Polski, w poszukiwaniu nowych perspektyw pracy. Sporo dzieje się również na scenie kulturalnej. Po całym dniu obowiązków, mieszkańcy mogą udać się do teatru, filharmonii, muzeum i galerii sztuki. Warto podkreślić, że do każdego z tych miejsc mieszkańcy mają dobry dostęp, dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym.

Nowe mieszkania Katowice – inwestycje mieszkaniowe dla Ciebie

Przemyślana architektura i funkcjonalność nowych mieszkań w Katowicach sprawia, że coraz więcej osób chce w nich zamieszkać. Wawel Service może pochwalić się rozbudowaną bazą inwestycji, które zapewnią Ci to, co najlepsze.

„Na Koszutce”

Przykładem mieszkania od dewelopera w Katowicach jest inwestycja o nazwie „Na Koszutce”. Nowoczesne osiedle powstaje z myślą o osobach, które cenią sobie liczne wydarzenia kulturalne w Spodku, czy NOSPR. Atrakcyjna lokalizacja i świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta sprawia, że jest to doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i singli. Osiedle powstaje przy ulicy Słonecznej oraz Korfantego w niedalekiej odległości od parku i ogródków działkowych. Inwestycja “Na Koszutce“ została zaprojektowana w sposób łączący w sobie nowoczesny design, oryginalną architekturę i funkcjonalność. Mieszkania zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2023 roku.

Mieszkania w bloku

Dom przy Filharmonii

Wawel Service oferuje również gotowe do odbioru nowe mieszkania w Katowicach. Mowa tutaj o inwestycji Dom przy Filharmonii w samym sercu miasta, tuż obok Filharmonii Śląskiej. Prestiżowa lokalizacja, a także dostęp do różnorodnych mieszkań i apartamentów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. To z pewnością idealne miejsce dla osób, które chcą poczuć klimat życia w mieście. Inwestycja Dom przy Filharmonii posiada jeszcze kilka wolnych mieszkań, dlatego wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Blok mieszkalny

Bytkowska 2.0

Nowe mieszkania w Katowicach to również inwestycje zlokalizowane tuż obok lasu. Zielona przestrzeń między budynkami i bliskość terenów rekreacyjnych, sprzyjają zwolnieniu tempa, rodzinnemu wypoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości. Na przyszłych mieszkańców inwestycji Bytkowska 2.0 czeka 158 funkcjonalnych mieszkań o różnym metrażu i układzie, a każde z nich wyposażone jest w balkon lub taras. Planowo inwestycja ma zostać oddana do użytku w IV kwartale 2022 roku.

Sprawdź wszystkie inwestycje deweloperskie, które powstają na terenie Katowic. Istnieje wiele powodów, aby zamieszkać w centrum śląskiej aglomeracji, a jednym z nich jest z pewnością rozbudowana baza inwestycji mieszkaniowych. Nowe mieszkania w Katowicach czekają na Ciebie. Zapraszamy do kontaktu Wawel Service!

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.