Niezastąpiony odkurzacz do domu

Zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika i ponadprzeciętnej efektywności sprzątania. Karcher WD5 usunie nawet żwir. Dlaczego to jeden z najpopularniejszych modeli odkurzaczy? Ma naprawdę wszechstronne zastosowanie! Jeśli potrzebujesz tylko jednego urządzenia do sprzątania całego domu (i nie tylko), wybierz Karcher WD5.

Wyjmowanie filtra bez kontaktu z brudem

Wymiana filtra nigdy nie była tak higieniczna. Koniec z dotykaniem brudnego filtra. Karcher WD5 jest  zapatrzony w opatentowaną technologia szybkiego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem.

Wygodny w obsłudze

Odkurzacz Karcher WD5 został zaprojektowany tak, by był wygodny w obsłudze. To możliwe między innymi dzięki innowacyjnej konstrukcji rury ssącej.  To, co wyróżnia Karcher to także szybkie oczyszczanie filtra. Opróżnianie zbiornika? W tym modelu odkurzacza to pestka! Dodatkowo, uchwyt 3w1 sprawia, że przenoszenie odkurzacza jest proste i wygodne. Praktyczna funkcja wydmuchu sprawdzi się zwłaszcza do oczyszczania ścieżek w ogrodzie czy podjazdu. Odkurzacza możesz używać jako dmuchawy do liści.

Wygodna pozycja parking

Chociaż odkurzacz nie należy do najmniejszych, dzięki praktycznej pozycji parking, jego przechowywanie jest naprawdę proste. Dzięki specjalnemu uchwytowi na przewód odkurzacz jest wygodny do przechowywania, a kabel zasilający nie plącze się na podłodze. Co więcej, odkurzacz jest wyposażony w półeczkę na akcesoria Wszystko (akcesoria oraz wąż ssący i przewód zasilający) można, dzięki praktycznym uchwytom, wygodnie zaczepić i przechowywać na obudowie odkurzacza.

Sprzątanie na mokro i zbieranie wody

Rozlana herbata czy błoto na podłodze? Dla odkurzacza Karcher WD 5 to żaden problem! Odkurzaczem Karcher WD 5 możesz usunąć także mokre zabrudzenia oraz oraz zebrać wodę i inne płyny rozlane na podłodze.

Bogaty wachlarz zastosowań

Dzięki swojej wielofunkcyjności i praktycznym akcesoriom odkurzacz Karcher sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w ogrodzie, w warsztacie czy do sprzątania samochodu.

Ten odkurzacz ma dużą siłę ssania dzięki nowo opracowanemu silnikowi, konstrukcji i akcesoriom. Odkurzacz ten wyróżnia się silnym ssaniem. Szeroki zakres funkcji sprawia, że nadaje się on do różnych zastosowań w domu i poza nim. Płaski, składany filtr jest umieszczony w specjalnej kasecie. Wysuń kasetę z filtrem, wyjmij ją – i gotowe! To unikalna i opatentowana przez Kärcher technologia łatwego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: wystarczy wysunąć kasetę z filtrem, wyjąć ją – i gotowe!

Po wyjęciu kasety kurz nie spada na podłogę, lecz zostaje zatrzymany w urządzeniu. Po naciśnięciu przycisku strumień powietrza powrotnego jest trzykrotnie przedmuchiwany przez filtr, aby przywrócić urządzeniu pełną moc ssania. Gdy nie ma potrzeby zasysania liści do zbiornika,

Zintegrowany zaczep zderzakowy pozwala na łatwe i szybkie odłączenie ssawy podczas krótkich odpoczynków. W wyposażeniu standardowym znajduje się 25-litrowy zbiornik na zanieczyszczenia z tworzywa sztucznego oraz 2,2-metrowy wąż ssący. Zbiornik można wygodnie opróżnić dzięki praktycznemu uchwytowi 3 w 1 i spustowi wody z tyłu. Ssawki, rury i wąż ssący można przechowywać na korpusie odkurzacza za pomocą poręcznych uchwytów.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.