Mieszkanie blisko centrum Warszawy z zielenią dookoła

Artykuł partnera.

Warszawa co roku zyskuje nowych mieszkańców. Nie ma co się dziwić, stanowi ona w końcu miejsce, w którym znajdziemy siedziby największych korporacji, jednostek państwowych czy najlepszych uczelni. Największe miasto w Polsce przyciąga zarówno osoby z całego kraju, jak i zagranicy co sprawia, że rynek nieruchomości musi prężnie się rozwijać i dostosowywać swoje oferty to nieustannie rosnącej liczby mieszkańców. Co więcej, osoby, które już od wielu lat zamieszkują stolicę równie chętnie poszukują mieszkań, w których pozostaną na stałe. To sprawia, że popyt na nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym nie maleje. Jednym z kluczowych problemów, z jakimi muszą mierzyć się osoby poszukujące mieszkania jest ich lokalizacja. Z uwagi na to, że korzyści płynących z mieszkania w dużym mieście jest ogrom, wadą, która im towarzyszy jest codzienne przemierzanie drogi do i z pracy. Duża odległość i czas spędzony czy to w komunikacji miejskiej, czy w samochodzie determinuje wielu z nas do tego, aby skupić się na ofertach dotyczących ścisłego centrum Warszawy. I choć na pewno część świetnie odnajdzie się w warunkach nieustannego zgiełku, wielu z nas oczekuje, że mieszkanie będzie stanowiło azyl. Z uwagi na to, powstaje dylemat, czy zdecydować się na hałaśliwe centrum, kosztem spokoju i ciszy, czy na odwrót. Na szczęście, z biegiem czasu miasto zaczęło prężnie się rozwijać, a w konsekwencji wcale nie musimy rezygnować z żadnego z wyżej wymienionych kryteriów. Zobacz, co do zaoferowania mają Nowe Włochy i nie rezygnuj ze swojej wygody.

Dlaczego warto tu zamieszkać?

Warszawa Włochy to jedna z tych dzielnic, która przez niektórych nie jest w ogóle brana pod uwagę, gdy szukamy mieszkania. Jeżeli należysz do tej grupy osób, warto zmienić swoje postrzeganie i dowiedzieć się dlaczego warto ją rozpatrzyć. Jest to obszar, który dzieli się na starą i nową część. I choć obie są niezwykle dogodne pod względem lokalizacji i otoczenia, skupimy się na tej drugiej. Szukając miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć po całym dniu pracy, a jednocześnie nie będziesz musiał jechać do niego przemierzając niezliczoną ilość kilometrów, powinieneś zainteresować się dzielnicą Nowe Włochy. Znajdziesz tam nowoczesne i niskie budownictwo, które rewelacyjnie uzupełnia się z otaczającą zielenią i spokojem. Powstała tam właśnie nowa inwestycja Ogrody Włochy, w której w dalszym ciągu są dostępne mieszkania na sprzedaż. Deweloper Ogrody Invest rewelacyjnie przemyślał ją pod każdym aspektem, ponieważ niełatwo jest zaprojektować budynek, który nie naruszy klimatu całego otoczenia. Korzystając z jego oferty z pewnością nie będziesz musiał już więcej krążyć po okolicy w poszukiwaniu miejsca parkingowego, ponieważ zadbał on o komfortowe miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Doskonała lokalizacja

Nowe Włochy znajdują się w zachodniej części Warszawy i są zlokalizowane przy dzielnicach takich jak Bemowo czy Wola. Niebywale dużym plusem jest bliska odległość od tak dużych obszarów, ponieważ stanowią one miejsca pracy niejednego z nas. To sprawia, że dojazd jest szybki i bezproblemowy. Jeżeli na co dzień pracujesz w ścisłym centrum Warszawy również nie masz się o co martwić, ponieważ dzieli Cię od niego jedynie 7 kilometrów. Jeżeli poruszasz się komunikacją miejską możesz postawić na SKM, która dojeżdża do Śródmieścia w 15 minut. Inwestycja Ogrody Włochy jest rewelacyjnym miejscem do zamieszkania, również dlatego, że w niedalekiej przyszłości zostanie w jej pobliżu zbudowana stacja linii metra. Co więcej, zlokalizowane są tam także liczne sklepy, drogerie czy punkty oferujące rozmaite usługi, więc wszystko masz w zasięgu ręki. 

Zielone i spokojne otoczenie

Drugim równie ważnym kryterium, które sprawia, że Nowe Włochy to idealne miejsce do zamieszkania niezależnie od wieku, to niebywale interesujące otoczenie. Po pierwsze, nie zaznamy tam zgiełku wielkiego miasta, więc mamy szansę na odpoczynek i regenerację po całym dniu pracy. Po drugie, jeżeli założyliśmy już rodzinę, a nasze pociechy potrzebują nieco więcej rozrywki niż zabawa w domu, to również świetne miejsce na ich rozwój. Liczne place zabaw, a także szeroki wachlarz oferowanych atrakcji zapewnią najmłodszym interesujący i aktywnie spędzony czas. Otoczenie parków i stawów daje szansę na złapanie oddechu i naładowanie swoich baterii. Co więcej, sama inwestycja dewelopera Ogrody Invest oferuje komfortowe rozwiązania, takie jak przyjazna przestrzeń dla mieszkańców czy lokale usługowe na paterze. Z uwagi na to, nie wahaj się i sprawdź mieszkania na sprzedaż w inwestycji Ogrody Włochy, ponieważ nie musisz rezygnować ani z dogodnej lokalizacji, ani spokojnego otoczenia.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.