Girlandy świetlne to jeden ze sposobów na stworzenie pożądanego klimatu w domu czy ogrodzie. Kiedy szykuje nam się przyjęcie urodzinowe pociechy, czy nawet zwykłe spotkanie rodzinne, warto zadbać o aranżację sprzyjającą zabawie.

Przyjęcie domowe

Nic tak nie spędza snu z powiek gospodyni jak przyjęcie domowe. Owszem, można nie wysilać się i zrobić je w pobliskiej restauracji, ale nie zawsze jest taka możliwość. Oczywiście najważniejsze jest menu, którego skład w dużej mierze uzależniamy od wieku oraz gustu naszych gości. Dla dzieci świetnym motywem przewodnim są bajki lub gry. Zresztą z reguły młodsi są bardziej ruchliwi, dlatego dla nich najlepiej zrobić przyjęcie w ogrodzie.

Starsze osoby są bardziej restrykcyjne pod względem nowości więc dla nich dawkujmy je ostrożnie i dajmy do wyboru też tradycyjne potrawy. Aby stworzyć odpowiedni nastrój warto zastosować niezbyt mocne światło punktowe przy stole, a wokół postawić na rozproszone. Do tego najlepiej się będą nadawać girlandy świetlne. Wybierajmy te dobrej jakości, nietłukące się i z lampkami LED – zużywają mało prądu. Duży wybór girland świetlnych znajdziemy na https://iluve.com.

Impreza w ogrodzie

Jeśli impreza w ogrodzie ma zamiar przeciągnąć się dłużej niż planowaliśmy, to bez dodatkowego oświetlenia się nie obejdzie. O przydatności w takich celach lampy warsztatowej nie ma co dyskutować. Rozwiązaniem będą girlandy świetlne, które można bez problemu łączyć w długie łańcuchy, nawet do 100! Bez problemu możemy doświetlić nimi także ścieżkę od domu i wieczór spędzać wesoło w altanie stojącej w ogrodzie.

Wieczory na tarasie w blasku świec, a może girland

Kieliszek wina na tle światełBardzo dużo rzeczy kupujemy z przeznaczeniem tylko do kilkakrotnego użycia w sezonie. Musimy wiedzieć, że raz kupione girlandy mogą nam służyć praktycznie cały rok. Są odporne na uszkodzenia, dzięki zastosowaniu jako obudowy żywicy akrylowej. Także po imprezie zamiast schować lampki w garażu, rozwieszamy je wokół tarasu i cieszymy się magicznymi wieczorami.

Dom w stylu nowoczesnym/industrialnym/eklektycznym

We wnętrzach stylizowanych na styl industrialny można wkomponować ciepłej barwy lampki led. Girlandy świetlne pozwolą nam stworzyć w takich pomieszczeniach miły kącik służący odpoczynkowi i zbieraniu myśli. Dekoratorzy chętnie używają girland do podkreślenia klimatu we wnętrzach. Sprawdzą się one w eklektycznym, wspomnianym industrialnym czy nowoczesnym stylu.

Jak ozdobić dom świątecznie – oczywiście girlandami. Możemy je z powodzeniem wykorzystać w ozdabianiu wnętrza przed Bożym Narodzeniem. Ich zaletą niewątpliwie jest odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niski pobór prądu. Także korzystanie z ich nie pociągnie nas po kieszeni.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.