Zamiontowane antyramy na ścianach w mieszjaniu

Antyramy są dobrym wyborem, gdy chcemy oprawić zdjęcia, dyplomy, certyfikaty, instrukcje, obrazy, plakaty, puzzle oraz pamiątki sentymentalne (np. koszulki piłkarskie). Brak listwy ramiarskiej sprawia, że całkowita uwaga odbiorcy skupia się na prezentowanych przedmiotach. Antyramy wyglądają nowocześnie, pasują do większości aranżacji mieszkań, szczególnie tych w stylu minimalistycznym. Antyrama na zamówienie powinna odznaczać się wysoką jakością – sprawdźmy, jakie są jej zalety oraz gdzie ją kupić.

Antyrama na wymiar – zalety

Antyrama składa się z płyty HDF oraz frontu szklanego lub ze szkła akrylowego (plexi), całość jest złączona za pomocą metalowych klipsów. Do największych atutów antyramy należą:

  • lekka konstrukcja (zwłaszcza, jeżeli zdecydujemy się na front z plexi), umożliwia bezpieczną i wygodną oprawę prac plastycznych, a także ich łatwy montaż (mniejsze antyramy wystarczy przymocować do ściany taśmą montażową),
  • skuteczna ochrona umieszczonych w jej wnętrzu przedmiotów – front szklany lub plexi chroni przed wilgocią, kurzem i innymi zabrudzeniami; front ze szkła akrylowego może być dodatkowo pokryty warstwą anyrefleksyjną, która chroni dzieło przed szkodliwym działaniem promieni UV (po tego typu oprawę często sięgają właściciele galerii sztuki oraz artyści),
  • bezpieczeństwo użytkowania – antyramy z frontem ze szkła akrylowego często wiesza się w miejscach publicznych (m.in. w hotelach, restauracjach, szpitalach, szkołach i przedszkolach, gabinetach) oraz w mieszkaniach, w których przebywają małe dzieci lub zwierzęta; plexi w razie upadku nie rozbija się na ostre kawałki, jest też odporne na zarysowania i odkształcenia.

Antyrama na zamówienie umożliwia oprawę przedmiotów oraz prac plastycznych o niestandardowym rozmiarze. Duże antyramy najlepiej połączyć z lekkim frontem ze szkła akrylowego – ułatwia to montaż całej konstrukcji oraz zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Antyrama na wymiar: Warszawa

Wysokiej jakości antyramy skutecznie chronią umieszczone w nich przedmioty przez wiele lat. Nie ulegają one deformacjom oraz są łatwe w czyszczeniu. Polecaną firmą ramiarską w Warszawie jest Galeria Ram. W jej ofercie znajdują się antyramy, ramy drewniane i aluminiowe, passe-partout, a także niemieckie lustra w ramach i do montażu na płytkach. Pracownicy Galerii Ram stworzyli autorskie modele profili swoich opraw, które zapewniają wszystkim ramom i antyramom wyjątkową trwałość.

Wieloletnie doświadczenie ramiarzy jest gwarancją staranności i trwałość oferowanych produktów – możemy być pewni, że zamówiona przez nas antyrama na wymiar, spełni nasze oczekiwania. Możemy zamówić antyramę zarówno bardzo małą (nawet o formacie 5 x 5 cm), jak i  bardzo dużą (np. 700 x 100 cm). Pracownicy Galerii Ram zrealizują każde zlecenie – antyrama na zamówienie będzie idealnie pasować do dzieła, które chcemy oprawić.

Galeria Ram prowadzi także sklep internetowy Aluramy.pl, w którym możemy zamówić potrzebne oprawy lub lustra. W ofercie sklepu znajdują się również wydruki artystyczne i wydruki zdjęć na płótnie lub papierze fotograficznym.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.