Przytulona para stoi w kuchni w domu który kupili

Artykuł partnera.

Szukając domu na sprzedaż, idziemy na kompromis. A po co? Sprawdź domy Siechnice pod Wrocławiem nad samym jeziorem! Kup marzenia, nie namiastkę.

Ta inwestycja całkowicie zmieniła pogląd na to, jak powinien wyglądać idealny dom na sprzedaż. Dotąd niby wszyscy wiedzieli, że ludzie chcą mieszkać nad akwenem wodnym i blisko natury, by odpoczywać w każdej wolnej chwili. Niby metraż pomiędzy 80 a 120 m2 był uznawany za optymalny. W końcu to powierzchnia idealna do wygodnego życia, a nie taka trudna do sprzątania. Niby oczywiste było, że im więcej pokoi, tym lepiej.

A w praktyce? Cały czas powstawały budowlane koszmarki całkowicie przeczące tym regułom. Aż w końcu jeden z wrocławskich deweloperów postawił osiedle Scandi City tuż przy kąpielisku Błękitna Laguna. Tym samym utarł nosa niedowiarkom i pomógł zrealizować marzenia o idealnym domu pod Wrocławiem inwestorom. Co najlepsze, domy w Siechnicach wciąż można kupić!

Domy na sprzedaż pół godziny drogi od centrum Wrocławia.

Inwestycja jest zlokalizowana zaledwie 12 km od ścisłego centrum Wrocławia. Nawet w godzinach największych korków pokonasz ten dystans w mniej niż 30 minut! 4 października 2021 r. ruszyła zresztą budowa południowego odcinka wschodniej obwodnicy Wrocławia. Odcinek trasy biegnący przez Siechnice już istnieje. Gdy budowa kolejnych zostanie zakończona, z łatwością dostaniesz się do aglomeracji z dowolnej strony, omijając korki bardzo skutecznie.

Jeśli wolisz ograniczyć wydatki na paliwo, możesz swobodnie korzystać z autobusu do Wrocławia. Odjeżdża on z Siechnic co kwadrans.

Cztery lub pięć pokoi, własny ogródek i taras w domu szeregowym.

Parter każdego z domów w Siechnicach zajmuje wiatrołap, WC, pomieszczenie gospodarcze i spory salon z aneksem kuchennym. Z łatwością wydzielisz tu miejsce na jadalnię i kącik do wypoczynku. Na poddaszu znajdziesz 3 lub 4 dodatkowe pokoje i wygodną łazienkę rodzinną. A to sprawia, że mogą zamieszkać tu zarówno duże rodziny, jak i osoby, które potrzebują wydzielonej przestrzeni na pracę lub realizację swojego hobby.

Deweloper nie zdecydował się na budowanie przy domach garaży, które podnoszą cenę zakupu budynku. Zamiast tego do każdego domu przydzielone miejsce postojowe. Domy są budowane w technologii szeregowej, co oznacza, że koszty ich utrzymania będą nieporównywalnie mniejsze niż w obiektach wolnostojących. Działki są niewielkie, lecz z łatwością urządzisz tu niedzielnego grilla lub zjesz śniadanie we własnym ogrodzie.

To wszystko sprawia, że dom w niezwykłej lokalizacji możesz kupić za naprawdę przystępną cenę. Nie musisz również martwić się tym, że jego utrzymanie pożre całą Twoją pensję.

Dom Siechnice to całoroczne wakacje. Wokół wszystko, czego potrzebujesz.

Skoro o umiejscowieniu mowa, warto wspomnieć o najważniejszym. Kąpielisko Błękitna Laguna to miejsce bardzo lubiane przez wrocławian. Jest to sztuczny zbiornik wodny powstały dzięki staraniom władz miasta. Na brzegu znajdziesz boisko do piłki plażowej, strefę gastronomiczną i wypożyczalnię sprzętu wodnego.

W momencie pisania tego artykułu wstęp na plażę jest bezpłatny. Koszt ponoszą tylko osoby przyjezdne, które chcą skorzystać z parkingu. A Ty, jako osoba mieszkająca w pobliżu, nie musisz tego robić, prawda? Prócz tego mieszkając w tym miejscu, będziesz mieć łatwy dostęp do licznych tras rowerowych i spacerowych w okolicy.

Sprawdź domy w Siechnicach na stronie Scandi-city.pl. Umów się na ich oglądanie jak najszybciej. Ich sprzedaż następuje niemal od razu po otwarciu nowego etapu inwestycji. Co niezbyt dziwi, gdy wziąć pod zaletę wszystkie ich zalety.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.