Chłopiec siedzi i bawi się w dmuchanym basenie

Orzeźwiająca kąpiel w upalne dni to pragnienie wielu osób. Jeśli jednak nasz harmonogram, czy budżet nie pozwalają na wyjazd do egzotycznych krajów, czy nad morze, to dobrą alternatywą nadmorskich kąpieli stają się baseny dmuchane, które można z łatwością rozstawić w ogródku, na tarasie lub działce. Do największych miłośników letniego orzeźwienia należą oczywiście dzieci – z tego względu niezwykle bogata oferta basenów dmuchanych, to modele dziecięce.

Basen dmuchany – jaki wybrać?

Osoby chcące zaopatrzyć się w basen dmuchany, mają do wyboru wiele modeli. Kategoria basenów dmuchanych składa się bowiem z kilku podkategorii, do których należą:

  • baseny dmuchane dla dzieci,
  • baseny prostokątne dmuchane,
  • basen dmuchany duży,
  • basen ogrodowy dmuchany,
  • basen dmuchany z siedzeniami.

Jaki widać asortyment basenów dmuchanych jest skierowany do wszystkich grup wiekowych. Są nie tylko dobrym miejscem rozrywki, ale także ozdobą ogrodu.

Basenik dmuchany – dmuchane baseny dla małych odkrywców

Do produktów zaprojektowanych z myślą o najmłodszych należą dmuchane baseniki, których budowa gwarantuje maluchom stuprocentowe bezpieczeństwo. Dzięki zmniejszonej głębokości w stosunku do jego szerokości pociecha może beztrosko się pluskać. Ponadto wiele modeli baseników zostało wyposażonych w dodatkowe atrakcje takie jak baseny z kulkami, dmuchane kojce w pobudzających wyobraźnię kształtach, a także dmuchane baseny ze zjeżdżalniami. Tego typu basenik swobodnie pomieści gromadkę maluchów, umilając wesołe pluskanie w letnie dni.

Kolorowy i wytrzymały basenik dla dzieci stanie się z pewnością ogromną atrakcją ogrodu, gdyż zachwyca oryginalnym wyglądem, posiada mocne ścianki i dostępny jest w różnych rozmiarach oraz głębokościach. Baseniki przeznaczone dla dzieci od 3. roku życia są wykonane z wytrzymałego materiału winylowego, który jest niezwykle bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka. Ich kompaktowe rozmiary pozwalają na umieszczenie ich także na balkonie w bloku.

Dmuchany basen – dla każdego

Na rynku można znaleźć wiele produktów, które umilą korzystanie z basenu. Należy do nich m.in. specjalna mata pod basen lub parasol plażowy. Bez względu na to, czy wybierzesz basen dmuchany prostokątny, basen dmuchany głęboki lub basen dmuchany dla dzieci, w zaciszu własnego ogrodu lub podwórka możesz zapewnić swoim bliskim wspaniały relaks na łonie przyrody. Ciekawą opcją są też baseny dmuchane z siedzeniami, które pozwalają odpocząć podczas pływania. Ponadto do wielu modeli dołączono łatkę – zestaw naprawczy na wypadek uszkodzenia, dzięki któremu nie zaskoczy cię mała awaria podczas letnich sezonów.

Redakcja
redakcja@domynaczasie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.